Po krásách Valašska

Speciality Valašska

Folklórní rok

Kostely Hornolidečska

Projděte si některou z desti naučných stezek Hornolidečska a poznejte bohatou historii zdejšího kraje a jeho přírodní krásy i s jejich podrobným popisem. Tématicky zaměřené stezky nabídnou pohled do minulosti i současnosti regionu a upozorní na významná místa a přírodní lokality. Více o naučných stezkách v sekci "Turistika"

Fotogalerie

Kulturní akce

Aktuality

Amfolkfest 2017

29.07.2017

Uprostřed letních prázdnin si můžete užít již 22. ročník folkového festivalu AMFOLKFEST, který se koná v oasedě Pulčín. Těšit se můžete na vystoupení Tomáše Kočka a orchestru, skupinu Jasoň a další. Více informací najdete v přiloženém plakátu

 

 

Závod Vařákovy paseky 2017

10.06.2017

15. ročník cyklistického závodu Vařákovy paseky se uskuteční v sobotu 10.6.2017. Registrace závodníků od 8:30 do 9:45. Závod je součástí valašskokarpatské cyklotour. Více informací najdete v přiloženém plakátu a na webu obce Horní Lideč.

 

 

Prlovský drvař

06.05.2017

Dřevorubecké závody se uskuteční v Prlově u kulturního domu od 9:00. Kromě samotných závodů je připraven bohatý doprovodný program zaměřený na těžbu dřeva a práci se dřevem. Připraveny jsou také soutěže pro diváky. Více informací najdete v přiloženém plakátu.

 

 
 

Další aktuality »

 

Mapa

 
valasská senice
Francova Lhota Horní Lideč Lačnov Leskovec Lidečko Lužná Prlov Pozděchov Seninka Střelná Študlov Ústí Valašská Senice Valašské Příkazy Valašská Polanka