Po krásách Valašska

Speciality Valašska

Folklórní rok

Kostely Hornolidečska

Projděte si některou z desti naučných stezek Hornolidečska a poznejte bohatou historii zdejšího kraje a jeho přírodní krásy i s jejich podrobným popisem. Tématicky zaměřené stezky nabídnou pohled do minulosti i současnosti regionu a upozorní na významná místa a přírodní lokality. Více o naučných stezkách v sekci "Turistika"

Fotogalerie

Kulturní akce

Litujeme, na tento měsíc zde není žádná kulturní akce.
 

Aktuality

Dožínkové slavnosti

01.08.2018

Jako každý rok se i letos v letních měsících můžete zůčastnit některé z dožínkových slavnosti na Hornolidečsku. Součástí je zpravidla děkovná mše za úrodu a různá folklórní pásma. V letošním roce se dožínky uskuteční ve Střelné, ve Valašské Polance nebo v Lačnově.

 

 

Amfolkfest 2018

28.07.2018

Oblíbený folk a country festival na Pulčíně proběhne v polovině léta. Je to již 23. ročník a jako hlavní hvězda se představí skupina FOLk TEAM, dále se můžete těšit na skupiny Jasoň, Spolek vdolek, Isara a další. Na závěr je připraven country bál se skupinou Atapana.

 

 

Fotosoutěž Valašsko 2018

19.07.2018

Destinační společnost Valašsko vyhlásila fotosoutěž pro návštěvníky regionu. Rádi fotíte, chcete se podělit o své snímky s ostatními a ještě něco vyhrát? Pak je soutěž určena právě vám. Uzávěrka pro zasílání fotografií je 7.9.2018. Instrukce nalzente níže.

 

 
 

Další aktuality »

 

Mapa

 
valasská senice
Francova Lhota Horní Lideč Lačnov Leskovec Lidečko Lužná Prlov Pozděchov Seninka Střelná Študlov Ústí Valašská Senice Valašské Příkazy Valašská Polanka